BIZNES NAKRĘCANY WARTOŚCIAMI

3 powody, dla których klienci TAK NAPRAWDĘ zatrudniają coacha, trenera czy mentora.

.
CZY TO JEST TWOJA HISTORIA?

Jako osoba oferująca usługi coachingowe lub trenerskie, marzysz by tylko trenować, coachować. Tak bardzo lubisz to robić. Widzisz zmianę, jaka dzieje się w ludziach, zespołach. Jak rosną, promienieją, rozwijają się. To Cię kręci. To ma sens.

W świecie idealnym utrzymujesz się z coachingu czy trenerki. Pokazujesz ludziom lepszy świat. W codziennej rzeczywistości zdajesz sobie sprawę, że aby tam dojść, aby utrzymywać się z coachingu czy trenerki, musisz sprzedać swój coaching albo program rozwojowy…By wpływy były regularne, przewidywalne, stabilne. Zauważasz, że w części finansowej Twojego biznesu nie idzie tak, jak potrzebujesz. 

Czy wiesz, że twoi wymarzeni klienci nie szukają coachingu, treningów ani programów rozwojowych. 

Nie siedzą i nie myślą:  „Jestem zdesperowany, aby pracować z trenerem/coachem”.

Czynniki, które ich motywują brzmią bardziej tak: „Mam problem, którego nie chcę” „Mam cel, który, nie wiem jak osiągnąć” „To, co robię, nie działa”. „Od trzech lat próbuję rozwinąć swój biznes coachingowy, ale oprócz strony i logo jakoś nie idzie tak jak założyłam”

Z

Wiesz, że masz dobry produkt/usługę, ale klienci nie widzą tej wartości?

Z

Masz wrażenie, że ciągle kręcisz się w kółko, żonglujesz pracą i życiem, cierpisz albo na brak czasu albo regularnych przychodów?

Z

Frustruje cię, że klienci nie zauważają, iż to co oferujesz to zupełnie inna jakość niż oferta konkurencji?

Z

Masz dość odpowiedzi: nie mam pieniędzy, za drogo, wyślij ofertę mailem, może później, zastanowię się?

Z

Masz talent, powołanie lub misję, którą chcesz podzielić się ze światem, ale czujesz, że się boisz lub utknęłaś i potrzebujesz wsparcia, aby przejść do następnego etapu?

Z

Czujesz i wiesz, że sprzedawałabyś więcej, gdyby klienci mieli pieniądze. Gdyby byli przekonani, że warto zapłacić za jakość. No i gdyby nie było tyle niepewności, kryzysu i inflacji...

Wyobraź sobie, że doświadczasz stabilności finansowej, otaczasz się spokojem, pracujesz z sensem i jednocześnie masz pieniądze i czas na realizację pasji i marzeń.

Wyobraź sobie, że napisanie oferty, która sprzedaje zajmuje ci mniej niż godzinę.

Wyobraź sobie, że pracujesz tylko z klientami, z którymi chcesz pracować. Na stawkach, które pozwalają ci żyć i pracować tyle czasu, ile potrzebujesz.

Finansowelove
Cześć, jestem Gosia!

W poprzednim życiu zawodowym rozwijałam firmy, marki i ludzi. W wieku 40 lat przeszłam na mentalną emeryturę. Pojechałam do Australii, Azji i Afryki. Po powrocie opracowałam i wdrożyłam program FinansoweLove, przestrzeń gdzie wspierałam kobiety, by zarabiały tyle ile chcą: bez wstydu, mądrze a nie ciężko, w poczuciu dobrostanu.  Wzięło w nim udział 170 osób.

Jestem coachem, aktywnie zarabiającym na coachingu od pierwszego miesiąca po ukończeniu szkoły. Obecnie, po 8 latach od tego czasu pracuję jako coach z liderami z całego świata, zarabiam w złotówkach i dolarach. Uczę również nowej sprzedaży na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuję jako trener sprzedaży i mentor z osobami całego świata.

Nie mam ciśnienia na ekran. Wybieram spokojne życie w świecie rzeczywistym. Introwertyczka.

Cześć, jestem Kalina!

Coach, Trener, Sprzedawca, Animator. Ze sprzedażą związana jestem od ponad 20 lat, jako sprzedawca, manager zespołu sprzedażowego, a od kilku lat również jako trener i coach rozwijający kompetencje sprzedażowe innych. Można śmiało powiedzieć, że sprzedaż to moja prawdziwa pasja.Przez 13 lat zajmowałam się budowaniem i prowadzeniem zespołu sprzedażowego. Stworzyłam, w trudnych warunkach korporacyjnych, jeden z najbardziej wydajnych w Polsce zespołów zorientowanych na dobro klienta i jego potrzeby. Wspierałam umiejętności sprzedażowe swoich współpracowników i managerów innych placówek. Obecnie organizuję i sprzedaję start-upy w Grupie TROP, a także wspieram rozwój sprzedawców w różnych projektach biznesowych, a także w procesach indywidualnych. Kończąc 6 lat temu Akademię TROP, sama byłam zobligowana do tego by przetrzeć swój własny szlak biznesowy w środowisku edukatorów i nie zawsze było to dla mnie łatwe, dlatego teraz chciałabym podzielić się własnymi doświadczeniami i praktykami….

 POROZMAWIAJMY

Często czujesz, że sprzedaż i sprzedawanie jakoś nie idzie w parze z twoją osobowością, wartościami, przekonaniami.

 

Słyszałaś o empatycznej, etycznej sprzedaży opartej na relacji? Takiej, gdzie sprzedajesz i zarabiasz, bez sprzedawania swojej duszy?

To jest zaproszenie na inspirację – spotkanie, gdzie podamy Ci 3 KONKRETNIE powody, dla których klienci zatrudniają coacha lub trenera. Przez 8 minut opowiemy również o programie, który szykujemy na styczeń 2023. To program dla osób, które stawiają na biznes nakręcany wartościami.

NIE CZEKAJ

To kameralne spotkanie potrwa 60 minut. Stawiamy na kontakt i relację. Nie lubimy tłoku. Mamy 16 miejsc. 

.